KANTOR BITCOIN

KANTOR BITCOIN – LUTY 2018

Większość programów w których możemy zarabiać online, oferuje w swoich opcjach płatności kryptowalutę Bitcoin. Aby móc wpłacić/wypłacić środki w tej formie, musimy posiadać jakiś bitcoinowy portfel. Ja polecam lekki, przeglądarkowy wallet Blockchain. Jest on darmowy w użytkowaniu, obsługuje język polski a nawigacja jest bardzo intuicyjna. Założenie portfela zajmie nam dosłownie 2 minuty.

Skoro mamy już miejsce, gdzie możemy transferować Bitcoin-y, należy zastanowić się, skąd je wziąć. Jedną z najlepszych metod pozyskiwania tej kryptowaluty są kantory.

Kantor Bitcoin

Niewątpliwie jednymi z najlepszych kantorów na rynku w Polsce są: Cryptocoins oraz BitCantor

Czym się charakteryzują? Kantory umożliwiają zakup i sprzedaż bez zbędnych formalności (nie musisz się rejestrować), wysokie bezpieczeństwo środków (m.in. zabezpieczone połączenie SSL), gwarantują dobre kursy walut, szybkie transakcje oraz profesjonalny support.

Jak kupić Bitcoin?

Instrukcję od A do Z, można obejrzeć na poniższym filmiku. Prezentowany przykład dotyczy BitCantor-u, ale w przypadku Cryptocoins – metodyka przeprowadzania transakcji jest prawie identyczna.

Bitcoin cena

Aktualne ceny waluty Bitcoin, można obserwować na specjalnych panelach, które znajdują się w każdym z ww. kantorów – kursy odświeżane są co 10 sekund. Obecna wartość 1,0 BTC wynosi około 3.370 zł – kupno oraz 3.240 zł – sprzedaż.

Oczywiście nie musimy kupować/sprzedawać całej wartości Bitcoina. W obu kantorach, najmniejsza ilość krytowaluty którą możemy obracać, to równowartość 50 złotych (i jest to około 0.015 Bitcoina).

Gdzie można zarobić bitcoiny? Odpowiedź znajdziesz na tej stronie.

Sprawdź Kantor Cryptocoins >>

Sprawdź Kantor BitCantor >>

 

Kantor Bitcoin

Ocena internautów
[Ogółem: 25 Średnio: 4.4]