REAKTOR OPINII

REAKTOR OPINII – LUTY 2018

Reaktor Opinii

Reaktor Opinii to stosunkowo młody serwis, stworzony przez instytut badań Pollster. Co ciekawe, program umożliwia uczestnictwo osobom już od 13 roku życia. Pozostałymi warunkami przystąpienia do panelu są: zamieszkanie na terenie Polski, posiadanie rachunku bankowego, poczty elektronicznej (adres e-mail) i co oczywiste – dostępu do internetu.

Uczestnictwo jest bezpłatne. Powiadomienia o dostępnych ankietach, otrzymujesz na swoją skrzynkę pocztową lub logując się do swojego konta użytkownika.

Reaktor Opinii.pl, stosuje sprawdzony systemem nagradzania panelistów i za każde zaliczone badanie, przyznaje punkty. Wartość ankiety waha się pomiędzy kilkoma a kilkudziesięcioma punktami i jest uzależniona od stopnia trudności oraz czasu, jaki trzeba poświęcić na jej wypełnienie.

Minimalny próg do wypłaty, to 500 punktów i jest to równowartość 50 złotych. 1 punkt = 10 groszy. Nagrody w postaci gotówki są zwolnione z opodatkowania. Realizacja wypłaty odbywa się do 30 dni od jej zlecenia.

Jeżeli z jakichś powodów chciałbyś zrezygnować z uczestnictwa w panelu, możesz to zrobić przechodząc do swojego profilu i klikając przycisk „Usuń konto”.

 

Reaktor Opinii - rejestracja

 

Reaktor Opinii – podsumowanie

  • Serwis został stworzony przez instytut badań Pollster.
  • Bezpłatna rejestracja i uczestnictwo.
  • Możliwość przystąpienia do panelu już od 13 roku życia.
  • Punktowy system nagradzania – 1 pkt = 10 groszy.
  • Minimum do wypłaty to 500 punktów (50 złotych).
  • Wypłaty na konto bankowe – realizowane w max. 30 dni od zlecenia.
  • Brak niechcianych reklam i spamu na skrzynce pocztowej.

Zobacz szczegóły

Sprawdź również inne panele, które oferują wynagrodzenie za ankiety online.

Ocena internautów
[Ogółem: 44 Średnio: 4.6]