IMAS ONLINE

IMAS ONLINE ANKIETY – 2018

Panel IMAS OnLine jest obecny w sieci już od września 2005 roku. Jest prowadzony przez Instytut Badań Rynku i Opinii Społecznej IMAS International z Wrocławia.

Serwis jest jednym z najbardziej pewnych i godnych zaufania w całej branży płatnych ankiet. Założenie konta jest w pełni darmowe.

Twoje dane w serwisie są bezpieczne, ponieważ panel ściśle przestrzega zapisów Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Jeśli nie lubisz reklam i ofert w wiadomościach mailowych – również się ucieszysz.

IMAS działa w zgodzie z Międzynarodowym Kodeksem Postępowania w Badaniach Rynkowych i Społecznych ICC/ESOMAR. Oznacza to, że nie wysyła na Twoją skrzynkę spamu. Otrzymujesz jedynie komunikaty o badaniach oraz ważne informacje systemowe.

Warto pochwalić również support, który na zadane pytanie, odpowiada zazwyczaj w przeciągu kilkunastu – kilkudziesięciu minut.

Panel IMAS OnLine, charakteryzuje  się punktowym systemem premiowania użytkowników. To, co wyróżnia go na tle konkurencji, to wynagradzanie użytkowników nawet w przypadku, kiedy nie zakwalifikują się do grupy docelowej w danym badaniu.

Minimalny próg do wypłaty, to 300 punktów i jest to równowartość 30 złotych. Jeśli zgromadzisz ich 500, masz możliwość ich wymiany na bon pieniężny Sodexo.

Bony są akceptowane w ponad 50 tysiącach punktów usługowo-handlowych w Polsce (m.in. supermarkety, hipermarkety, sklepy RTV, AGD, perfumerie, stacje paliw, sklepy sportowe, sklepy odzieżowe i wiele innych).

Wypłaty realizowane są w dwóch sesjach – na początku miesiąca oraz w jego połowie. Za każdą ankietę zarabiasz od kilku do kilkudziesięciu punktów – nawet 6,50 zł.

Jeśli z jakichś powodów chciałbyś zrezygnować w programie, zrobisz to bezproblemowo przechodząc do swojego profilu i klikając “Rezygnacja”.

IMAS OnLine – podsumowanie

  • IMAS OnLine działa i płaci od 2005 roku.
  • Bezpłatna rejestracja w serwisie.
  • Punktowy system nagradzania.
  • Minimum do wypłaty to 300 punktów (30 złotych).
  • 500 zgromadzonych punktów to możliwość wymiany na bon pieniężny Sodexo.
  • Wypłaty dwa razy w miesiącu na konto bankowe.
  • Brak niechcianych reklam i spamu na skrzynce pocztowej.
  • Bezpłatna rejestracja w panelu ankietowym IMAS Online, jest dostępna na tej stronie.

Inne serwisy badania opinii, można znaleźć na stronie płatne ankiety, na której znajdują się dokładne opisy poszczególnych programów.

Ocena internautów
[Ogółem: 250 Średnio: 3.9]