NETELLER

NETELLER – CO TO JEST? OPŁATY – KONTO VIP – KARTA – GRUDZIEŃ 2018

Neteller to jeden z najbardziej znanych i zaufanych procesorów płatniczych w sieci. Został założony w 1999 roku w Kanadzie. Obecnie właścicielami są brytyjczycy z Paysafe Group Plc (dawniej Optimal Payments Plc).

Portfel rocznie obsługuje transakcje o wartości setek milionów dolarów. Swoje usługi oferuje dla klientów w ponad 200 krajach świata. Serwis jest dostępny w 15 językach, w tym w naszym ojczystym.

Warunkiem rejestracji jest ukończenie przez aplikanta 18 lat. Weryfikacja konta jest bardzo prosta. Wystarczy przesłać skan dowodu osobistego, ewentualnie paszportu lub prawo jazdy.

W niektórych przypadkach zdarza się, że support wymaga jeszcze przesłania dokumentów weryfikujących adres zamieszkania użytkownika (np. rachunek za telefon, prąd, gaz, wyciąg z banku itp).

Neteller – Karta

Neteller swoim klientom udostępnia kartę Net+ Prepaid MasterCard. Procesor wypuścił “plastik” na rynek już w 2003 roku pod nazwą NETELLER Card, ale 5 lat później zmienił nazwę karty na używaną obecnie.

Karta jest darmowa, tzn. klient nie ponosi za nią opłat miesięcznych, rocznych ani opłat za brak aktywności. Dostępna w 8 walutach (EUR, USD, GBP, CAD, DKK, SEK, AUD, JPY).

Wysyłka karty razem z jednorazową  opłatą administracyjną – 8 GBP. Inne opłaty:

  • 3,99% za wymianę waluty (członkowie VIP od 1% do 2,95% w zależności od poziomu członkostwa),
  • 1,75% za wypłatę z dowolnego bankomatu,
  • 8 GBP za wymianę zagubionej karty.

Opcjonalnie mamy do wyboru jeszcze dwie karty: Net+ karta wirtualna przedpłacona MasterCard – do zakupów w internecie. Dostępna w 8 walutach (EUR, USD, GBP, CAD, DKK, SEK, AUD, JPY) – również jest bezpłatna.

Oraz Wirtualna karta podarunkowa Net+ MasterCard przedpłacona (koszt – 2 GBP) – do zakupów online, idealna na prezent dla rodziny lub przyjaciół, dostępna w 8 walutach.

Neteller - karta przedpłaconaNeteller VIP

Neteller oferuje swoim użytkownikom 5 różnych poziomów VIP. Szczegóły każdego, opisane są na stonie z Programem VIP. Generalnie, głównymi przywilejami vipowskich kont są: 100% gwarancja bezpieczeństwa, mniejsze opłaty za przewalutowania, wyższe limity wypłat z bankomatów, priorytet w obsłudze klienta czy punkty lojalnościowe.

Uwaga! Niezbyt opłacalne jest zakładanie konta w walucie PLN, ponieważ nie ma możliwości wyboru PLN na kartach.

Program lojalnościowy

Za każdy przelew, który wykonamy – zbieramy punkty, które można wymienić na nagrody w specjalnym sklepie. Za każdego przelanego 1$ – otrzymujemy 1 punkt.

Neteller – Opłaty

Procesor oferuje mnóstwo sposobów na zasilenie swojego rachunku: m.in. Przelewy24, Skrill, Karta Visa, Karta MasterCard, PayU, Trustly. Opłaty są zróżnicowane i zależą od wybranej metody.

Wszystkie transfery pomiędzy użytkownikami Neteller są bezpłatne. Jeśli chodzi o wypłaty, tutaj również mamy do wyboru kilka opcji, m.in.: przelew na konto bankowe (koszt 7,50 EUR), czek (koszt 7,50-25 EUR) czy wypłata za pomocą karty Net+ Prepaid MasterCard (koszt 1,75%).

Załóż bezpłatne konto na tej stronie.

Ocena internautów
[Ogółem: 51 Średnio: 3.9]