REFUNDER

REFUNDER.PL – JAK DZIAŁA? GRUDZIEŃ 2018

Refunder – co to jest?

Refunder to szwedzki serwis działający w branży zakupowej od ponad 20 lat. Od niedawna jest dostępny również w naszym kraju. Jest to legalna firma, zarejestrowana w Sztokholmie.

Jego działalność polega na systemie cashback. Klient robiąc zakupy przez internet za pośrednictwem Refundera, partycypuje w zysku jaki osiąga serwis. Szwedzki projekt otrzymuje od danego sklepu prowizję za każdy zakup i dzieli się nią z użytkownikiem w systemie 50/50.

Rejestrujesz się -> Robisz zakupy przez stronę Refunder.pl -> Serwis otrzymuje za Twoje zakupy prowizję -> Serwis dzieli się z Tobą prowizją 50/50

Z Refunder-em współpracuje w Polsce już ponad 600 marek! M.in. Zalando, Multikino, Empik, Castorama, Telepizza, Douglas, RTV Euro AGD, Avans, itd. Zwroty za zakupy wahają się od 2% do nawet 15%.

Refunder.pl jest częścią grupy Bonnier. Współpracuje z portalem Bankier.pl, PayPal, Puls Biznesu oraz Trustly.

10 zł za bezpłatną rejestrację

Serwis oferuje aktualnie bardzo atrakcyjną promocję. Nowi użytkownicy otrzymują 10 zł za rejestrację oraz dokonanie zakupów za min. 50 zł.

Zarobione pieniądze możemy wypłacić na konto bankowe lub PayPal już od 45 złotych.

yuikyukyuk

 

Rejestracja w serwisie jest całkowicie darmowa. Dołączyć do programu można za pomocą Facebooka, konta PayPal lub poprzez podanie adresu e-mail.

Wtyczka

Aby nie przegapić żadnej możliwości zwrotu, dobrze jest zainstalować specjalną wtyczkę do przeglądarki. Jest oczywiście darmowa i działa na Google Chrome, Internet Explorer, Firefox Mozilla oraz Safari. Wtyczka działa tylko na komputerach. Nie jest dostępna na smartfonach oraz tabletach. Sama instalacja jest dziecinnie prosta i zajmuje mniej niż 1 minutę.

Sklepy

W Refunderze możemy wybierać z oferty ponad 600 sklepów, z różnych branż. Poniżej przykład kilku marek oraz wysokość zwrotu, jaki otrzymamy u poszczególnych sprzedawców.

Refunder - sklepy

Jak widzimy, wydając np. 100 zł w Multikinie czy Castoramie, otrzymamy odpowiednio 5 zł i 3 zł cashbacku.

Dodatkowo, jeśli dokonasz zakupu za min. 50 zł w ciągu 48h od założenia konta – otrzymasz cashback x 2. Uwzględniając powyższy przykład, będzie to aż 10 i 6 zł zwrotów za każde wydane 100 złotych.

Podsumowanie

Szwedzki projekt to idealna okazja na dodatkowy zarobek. W końcu możemy spieniężyć na zakupach, które i taki mieliśmy zamiar zrobić.

Uczestnictwo w serwisie jest całkowicie bezpłatne, a dodatkowo za rejestrację i pierwsze zakupy na min. 50 zł, otrzymujemy 10 zł zwrotu.

Dołącz do programu tutaj i odbierz 10 zł w promocji

Ocena internautów
[Ogółem: 40 Średnio: 3.5]